Gündelik hayatın genel-geçer zorunluluklarının yanı sıra hayallerini de gerçekleştirebilmek için yola çıkan 3 gencin kurduğu bir etkinlik oluşumu, aynı zamanda birleştirici, geliştirici bir sosyal sorumluluk projesi…

Mert Onaran: 1983 İzmir doğumlu, evli ve bir kız babası. Hem sporcu ve hem de antrenör olarak triatlon fedarasyonu bünyesinde milli düzeyde kariyer sahibi. Kariyeri boyunca Türkiye şampiyonluklarının da yer aldığı pek çok yurt içi başarıya imza attı, 2001 yılında gençler milli takımına seçildikten sonra 2012 yılına kadar pek çok uluslararası başarıyı da ülkemize kazandırdı. Uluslararası başarıları arasında gençler Balkan Şampiyonası üçüncülüğü, gençler Avrupa Kupası üçüncülüğü ve elitler (büyük erkekler) Balkan Şampiyonası birinciliğini bulunmakta.

Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu, 2008 yılından bu yana antrenörlük mesleğini icra ediyor. Türkiye Triatlon Federasyonu’nda, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nda (triatlon branşı) ve Özel Sporcular Spor Federasyonu’nda (yüzme branşı) olmak üzere 3 ayrı federasyonda milli takım antrenörü. Aynı zamanda da Türkiye Triatlon Federasyonu, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (triatlon branşı) ve Özel Sporcular Federasyonu (yüzme branşı) olmak üzere 3 farklı federasyonun teknik kurullarında da yer aldı.

 

Ali Cem Aktaş : Muğla ilinin şirin beldesi Milas da sakin sakin yaşayan bir aileye çılgınlıklar yaşatmak için Allahın onlara bir armağanı olan insansı canlı 😁 . İlk yüksek irtifa atlayışını Dedesinin şemsiyesi ile atıl bir apartmanın 3. Katından yapan şahısım. Bölgede iyi bir eğitimci olan Annesinin baskılarıyla zar zor üniversite kazanıp ittire kaktıra bitiren delikanlı çağlarında Yamaçparaşütü ve Dağcılık'la tanışan ve zaman içerisinde bu kulvarlarda ilerlerken dağ maratonuna başladım. Avrupa ve Asya'da farklı ortamlarda tırmanma ve koşma şansı yakalasam'da herhengi bir derece elde edememiş olabilirim. Ama iyi organize ederim 😳. Şu anda Türkiye'de az bilinen destinasyonlarda alternatif turizm üstüne organizasyon çalışmaları yapıyorum. Bu arada 15.12.1979 yılında Muğla'da aileme hediye edildim. 

Bize Ulaşın